X2System dla gastronomii

Gastronomia - X2System dla gastronomii

Gastronomia – X2System dla gastronomii

Profesjonalne zarządzanie gastronomią w oparciu o niezawodne narzędzia, dzięki X2System to możliwe.
X2System to pakiet produktów dla szerokiego spektrum odbiorców takich jak Gastronomia,Hotelarstwo,Handel detaliczny pozwalający osiągnąć przedsiębiorstwom trwałe i wymierne korzyści biznesowe.

X2System pracuje w środowisku Microsoft Windows. Umożliwia pracę w wersji jednostanowiskowej, jak również pozwala na efektywną pracę w sieci.

Ergonomiczny i przyjazny interfejs aplikacji ułatwia pracę z systemem nie tylko zaawansowanym użytkownikom, ale i rozpoczynającym pracę z X2System.

Budowa modułowa gwarantuje pełną integrację i umożliwia elastyczne dopasowanie funkcjonalności programu do potrzeb każdej firmy. W miarę rozwoju firmy, X2System można rozbudowywać o kolejne elementy.

Pakiet X2System dla gastronomii zawiera:
X2Manager, który jest programem służącym do zarządzania firmą o profilu gastronomicznym, program pozwala zarządzać gospodarką magazynową z podziałem na wiele magazynów i filii, słownikami systemu, rozliczeniami finansowymi i towarowymi a także realizuje raportowanie i analizy. Aplikacja stanowi centrum zarządzania całym biznesem gastronomicznym.
X2Kasa jest programem dedykowanym dla punktów obsługi sprzedaży (POS), w oparciu o intuicyjny interfejs połączony z ekranami dotykowymi (touch screen). Bogaty w funkcje zarządzania rachunkami oraz obsługi klientów.
X2Sys to program służący do realizowania wydruków fiskalnych, rozchodów magazynowych oraz dba o wykonywanie cyklicznych backupów bazy danych.
X2Raport to program służący do generowania raportów dostosowanych do indywidualnych potrzeb użytkowników X2System.